فیجیتال املاک چیست؟

فیجیتال املاک چیست؟
فیجیتال بزرگترین روند در بازاریابی املاک و مستغلات در آینده نزدیک خواهد بود. برندهای بین المللی هم اکنون اجرای آن را آغاز کرده اند در این مقاله به بررسی بیشتر در رابطه با فیجیتال در دنیای املاک پرداخته ایم.

حتما زمانی که با کلمه فیجیتال برخورد میکنید گمان میکنید که اشتباه تایپی صورت گرفته است و منظور دیجیتال است اما باید بگوییم کاملا درست است منظور ما واژه فیجیتال که ترکیبی از دیجیتال و فیزیک است می باشد در مقاله های قبلی در رابطه با واژه فیجیتال صحبت کردیم توصیه میکنیم ابتدا مقاله فیجیتال چیست و چه معنایی دارد را مطالعه نمایید، در این مقاله قصد داریم در رابطه با فیجیتال املاک با شما صحبت کنیم ابتدا به سراغ مبحث تجربیات از دنیای فیجیتال می رویم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تجربیات فیجیتال چیست؟

با توجه به تکنولوژی های به وجود آمده این روزها مردم برای خرید یک محصول و یا محصولات مورد نیازشان از رسانه های متعددی استفاده می کنند با توجه به اینکه دنیا به سمت انجام شدن کارها به صورت مجازی پیش می رود به وجود آمدن فیجیتال امری طبیعی است. اگر نگاهی به گزارشات اخیر بیندازید متوجه می شوید که بیش از 4.57 میلیارد کاربر اینترنت وجود دارد و 35 درصد از این کاربران خریدهایشان را به صورت آنلاین انجام می دهند زیرا طبق گزارشات به عمل آمده خریدهای آنلاین و اینترنتی کاربر پسند تر بوده و برای مصرف کنندگان آسان تر است، اجازه دهید با یک مثال پیش برویم فرض کنید به محصولی علاقه دارید و زمان خریداری آن را به صورت حضوری ندارید در اینجا به راحتی می توانید محصول یا خدماتی را که به آن علاقه‌مند هستید در گوگل جستجو کنید، سپس محصول مورد نظر را به صورت آنلاین خریداری کنید و سفارش دهید. الگوی دیگری که چندی پیش ظاهر شده است، خرید اینترنتی ویترین مصرف کنندگان و مراجعه به فروشگاه های فیزیکی برای تهیه آنهاست. از چنین رفتارهایی می توان مشاهده کرد که خطوط بین دیجیتال و فیزیکی به آرامی محو می شوند و این دقیقاً جایی است که تجربیات فیجیتال وارد می شود. همانطور که از نام آن می توان استنباط کرد، فیجیتال ترکیبی از تجربیات دیجیتال و فیزیکی است. Phygital قدرت هر دو را برای هدف قرار دادن مخاطبان بهتر ترکیب می کند و برای مثال در حوزه املاک سرنخ های املاک و مستغلات را به خریداران خانه تبدیل می کند. 

فیجیتال املاک چیست؟

فیجیتال املاک چیست؟

فیجیتال املاک و مستغلات در آینده نزدیک رونق بیشتری خواهد داشت به حدی که برندهای بین‌المللی هم از این فرصت استفاده می‌کنند. نسل جدید، با استفاده فراوان از رسانه‌های اجتماعی و تمایل به تجربه‌های جدید، اهمیت زیادی به تجربه‌ای که یک برند ارائه می‌دهد می‌دهند. دیگه نمی‌توان فقط یک محصول ساده را به آن‌ها عرضه کرد، بلکه باید تجربه‌ای را برایشان فراهم کرد. در حقیقت، فیجیتال یک پیشرفت بزرگ در صنعت املاک و مستغلات است به همین دلیل است که بازاریابی تجربی در حال حاضر برای مشاغل معجزه می کند. پویایی در حال تغییر مخاطبان اصلی صنعت املاک و مستغلات، دلیل اصلی برای تجربه فیجیتال به عنوان مرحله بزرگ بعدی در املاک و مستغلات در ایران است. دلیل دیگر این است که یک اکوسیستم کارآمد که از هر ابزار موجود برای هدف قرار دادن یک خریدار بالقوه خانه استفاده می کند، کار بهتری نسبت به بازاریابی و تبلیغات دیجیتال یا آفلاین دارد. ثالثاً، فیجیتال شکاف بین دیجیتال و فیزیکی را پر می کند. تجربه بسیار غنی تری هم برای بازیگران بازار و هم برای مصرف کنندگان آنها ایجاد می کند. در نهایت، فیجیتال به عنوان یکی از بزرگترین روندها در بازاریابی املاک و مستغلات در آینده خواهد بود. ما در وب سایت  املاک مرکزی به آدرس اینترنتی amlakmarkazi.com هم آماده ارائه تجربه فیجیتال برای مشتریان خواهیم بود

فیجتال چگونه بر املاک و مستغلات تأثیر می گذارد؟

برندهای بزرگ در سراسر جهان فیجیتال را به عنوان گام بعدی در فروش و بازاریابی خود پذیرفته اند. یک مثال خوب از این امر Amazon Go است  یک فروشگاه فیزیکی که در آن
مشتریان می توانند هر محصولی را تحویل بگیرند و از آنجا خارج شوند زیرا اسکنرهای موجود در فروشگاه به صورت مجازی به پرداخت آنها دسترسی دارند. همانطور که جهان از یک بیماری همه گیر بهبود می یابد و دستاوردهای دیجیتال در زندگی روزمره اهمیت بیشتری پیدا می کند، تجربیات فیجیتال مانند آنچه توسط آمازون گو ایجاد شده است، شاهد افزایش چشمگیری خواهد بود و صنعت بزرگی که از فیجیتال استفاده خواهد کرد، املاک و مستغلات خواهد بود. از شیوه‌هایی مانند استفاده از واقعیت مجازی در حین نشان دادن ویژگی‌ها به خریداران بالقوه خانه تا تبدیل سرنخ‌ها از طریق اکوسیستم ارتباطات دیجیتال و آفلاین کارآمد، phygital توسط املاک و مستغلات برای جلب توجه هزاره‌های باهوش فناوری، تجارب جدید و ژنرال Z مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

جدید ترین بلاگ ها